KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899438

nr 1389 9438

Jan Quant, "Bodar & Båtar". Signerad. Olja på duk, 31x39, yttermått inklusive ram: 38x45 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 april 2021
kl 19:11:52